Rcs.forumz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Subiecte similare
    Ultimele subiecte
    » Cerere marire grad
    Cum se instaleaza pluginurile & Instalarea modulelor*Tutorial*-HbK,UnlimitedHD Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 1:45 am Scris de Lexxus123

    » Cerere Upgrade by Just*Alin
    Cum se instaleaza pluginurile & Instalarea modulelor*Tutorial*-HbK,UnlimitedHD Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 1:43 am Scris de Lexxus123

    » Marire Admin
    Cum se instaleaza pluginurile & Instalarea modulelor*Tutorial*-HbK,UnlimitedHD Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 7:30 am Scris de V.e.n.d.e.t.t.a

    » Ce se intampla cu Servarul?
    Cum se instaleaza pluginurile & Instalarea modulelor*Tutorial*-HbK,UnlimitedHD Icon_minitimeJoi Feb 24, 2011 9:50 pm Scris de Gabone

    » lag mai mic
    Cum se instaleaza pluginurile & Instalarea modulelor*Tutorial*-HbK,UnlimitedHD Icon_minitimeMier Feb 23, 2011 6:55 pm Scris de yCaRe

    » Cerere Marire Grad LuckyMan*_-
    Cum se instaleaza pluginurile & Instalarea modulelor*Tutorial*-HbK,UnlimitedHD Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 10:38 am Scris de yCaRe

    » Cerere admin str
    Cum se instaleaza pluginurile & Instalarea modulelor*Tutorial*-HbK,UnlimitedHD Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 1:26 am Scris de NucKy ;x

    » Sanctiune admin N1ku
    Cum se instaleaza pluginurile & Instalarea modulelor*Tutorial*-HbK,UnlimitedHD Icon_minitimeDum Feb 20, 2011 7:15 am Scris de LuckyMan*_-

    » cerere upgrade FERB
    Cum se instaleaza pluginurile & Instalarea modulelor*Tutorial*-HbK,UnlimitedHD Icon_minitimeDum Feb 20, 2011 7:11 am Scris de LuckyMan*_-

    Navigare
     Portal
     Index
     Membri
     Profil
     FAQ
     Cautare
    Statistici
    Avem 49 membri înregistrați
    Cel mai nou utilizator înregistrat este: sTr8[;x]

    Membrii nostri au postat un numar de 706 mesaje în 152 subiecte
    Conectare

    Mi-am uitat parola

    Cine este conectat?
    În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

    Nici unul

    [ Vizualizeaza toata lista ]


    Recordul de utilizatori conectați a fost de 7, Mar Feb 08, 2011 8:35 am

    Cum se instaleaza pluginurile & Instalarea modulelor*Tutorial*-HbK,UnlimitedHD

    2 participanți

    In jos

    Cum se instaleaza pluginurile & Instalarea modulelor*Tutorial*-HbK,UnlimitedHD Empty Cum se instaleaza pluginurile & Instalarea modulelor*Tutorial*-HbK,UnlimitedHD

    Mesaj  Gabone Vin Ian 07, 2011 11:17 am

    De obicei aveti 2 fisiere .sma si .amxx
    Fisierul .amxx merge in addons\amxmodx\plugins
    Fisierul .sma merge in addons\amxmodx\scripting

    Dupa ce ati bagat cele 2 fisiere unde le este locul intrati in addons\amxmodx\configs si deschideti cu wordpad sau notepad fisierul plugins.ini Jos de tot adaugati numele la plugin care trebuie sa aiba la sfarsit .amxx

    Un exemplu: Sa zicem pluginul ultimate_ss
    Fisierul ultimate_ss.amxx il copiati in addons\amxmodx\plugins
    Fisierul ultimate_ss.sma il copiati in addons\amxmodx\scripting
    Apoi mergeti in addons\amxmodx\configs si deschideti cu wordpad sau notepad fisierul plugins.ini , iar jos de tot adaugati numele la plugin:
    ultimate_ss.amxx

    In unele cazuri sar putea sa nu aveti fisierul .sma la plugin,dar nu are nimic.Doar daca doriti sa modificati pluginul va trebuie fisierul .sma atat,dar este cel mai bine daca il aveti sa nu-l stergeti sa-l puneti in folderul scripting poate candva o sa vreti sa modificati pluginul...

    Gabone
    Gabone
    Admin

    Mesaje : 133
    Data de înscriere : 06/01/2011
    Localizare : Bucuresti

    https://xzone2.forumgratuit.ro

    Sus In jos

    Cum se instaleaza pluginurile & Instalarea modulelor*Tutorial*-HbK,UnlimitedHD Empty Re: Cum se instaleaza pluginurile & Instalarea modulelor*Tutorial*-HbK,UnlimitedHD

    Mesaj  GIX Sam Ian 08, 2011 8:19 am

    Fii mai explicid. Si inca ceva cand luati un sma sa va uitati bine in el;)....
    GIX
    GIX

    Mesaje : 7
    Data de înscriere : 06/01/2011

    Sus In jos

    Sus

    - Subiecte similare

     
    Permisiunile acestui forum:
    Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum