Rcs.forumz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Cerere marire grad
cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 1:45 am Scris de Lexxus123

» Cerere Upgrade by Just*Alin
cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 1:43 am Scris de Lexxus123

» Marire Admin
cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 7:30 am Scris de V.e.n.d.e.t.t.a

» Ce se intampla cu Servarul?
cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! Icon_minitimeJoi Feb 24, 2011 9:50 pm Scris de Gabone

» lag mai mic
cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! Icon_minitimeMier Feb 23, 2011 6:55 pm Scris de yCaRe

» Cerere Marire Grad LuckyMan*_-
cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 10:38 am Scris de yCaRe

» Cerere admin str
cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 1:26 am Scris de NucKy ;x

» Sanctiune admin N1ku
cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! Icon_minitimeDum Feb 20, 2011 7:15 am Scris de LuckyMan*_-

» cerere upgrade FERB
cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! Icon_minitimeDum Feb 20, 2011 7:11 am Scris de LuckyMan*_-

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Statistici
Avem 49 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: sTr8[;x]

Membrii nostri au postat un numar de 706 mesaje în 152 subiecte
Conectare

Mi-am uitat parola

Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 7, Mar Feb 08, 2011 8:35 am

cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!!

5 participanți

In jos

cerere ptr crestere in grad ptr owneru gabone

cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! I_vote_lcap50%cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! I_vote_rcap 50% 
[ 1 ]
cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! I_vote_lcap50%cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! I_vote_rcap 50% 
[ 1 ]
cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! I_vote_lcap0%cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! I_vote_lcap0%cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! I_vote_lcap0%cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 2
 
 
Sondaj inchis

cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! Empty cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!!

Mesaj  THE BEST Sam Ian 08, 2011 8:07 am

Nick:THE BEST
IP:92.81.223.216
SteamID:---
ID Messenger:THE_nightwolf84@yahoo.com
Vârstă:14
Locaţie:Romania
Timp petrecut pe server:1-6 luni
Regulament Admin: L-am citit
Admin-ul care te recomandă:moderator
Motiv: vreau sa dau ban la codati si as dori sa fiu admin daca se poate
Cunostinţe minime AMXModX...apt la comenzi

crestema si pe mine asa ca si cadou de Craciun
santa Very Happy Very Happy
THE BEST
THE BEST

Mesaje : 2
Data de înscriere : 08/01/2011

Sus In jos

cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! Empty Re: cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!!

Mesaj  GIX Sam Ian 08, 2011 8:17 am

De ce nu mai astepti? Parerea mea este ca nu ar trebui sa te grabesti prea tare sa ai un grad mai mare pe server;) este timp destul....
GIX
GIX

Mesaje : 7
Data de înscriere : 06/01/2011

Sus In jos

cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! Empty Re: cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!!

Mesaj  yCaRe Sam Ian 29, 2011 7:27 am

Timp petrecut pe server:1-6 luni


serverul nici nu s-a deschis de 6 luni Wink


CONTRA!
yCaRe
yCaRe
Admin

Mesaje : 38
Data de înscriere : 14/01/2011

Sus In jos

cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! Empty Re: cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!!

Mesaj  w0k3N Sam Ian 29, 2011 7:34 pm

Contra..Inainte isi facea poze singur sau nu stiu eu ce k omorai atat tero cat si ct.
In plus mai joci si cu cod!
w0k3N
w0k3N

Mesaje : 51
Data de înscriere : 28/01/2011
Varsta : 34
Localizare : Targoviste

Sus In jos

cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! Empty Re: cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!!

Mesaj  Gabone Dum Ian 30, 2011 12:27 am

1.Contra.
2.Nu respecti in primul rind regulile.
3.Ca admin trebuie sa mai frecventezi si u serverul k ai o raspundere totusi,k de aceea ai primit un admin.
4.Nu pot accepta cererea,asa k mai fi si u pe linga noi (Echipa de admini) .Bafta!!
Gabone
Gabone
Admin

Mesaje : 133
Data de înscriere : 06/01/2011
Localizare : Bucuresti

https://xzone2.forumgratuit.ro

Sus In jos

cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! Empty Re: cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!!

Mesaj  w0k3N Dum Ian 30, 2011 2:00 am

asa Gabone fi tare Smile Smile Smile Smile Smile
w0k3N
w0k3N

Mesaje : 51
Data de înscriere : 28/01/2011
Varsta : 34
Localizare : Targoviste

Sus In jos

cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!! Empty Re: cerere de crestere in grad ptr owneru gabone !!!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum