Rcs.forumz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Cerere marire grad
gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si  ameninta admini si playeri ca le da ban Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 1:45 am Scris de Lexxus123

» Cerere Upgrade by Just*Alin
gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si  ameninta admini si playeri ca le da ban Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 1:43 am Scris de Lexxus123

» Marire Admin
gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si  ameninta admini si playeri ca le da ban Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 7:30 am Scris de V.e.n.d.e.t.t.a

» Ce se intampla cu Servarul?
gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si  ameninta admini si playeri ca le da ban Icon_minitimeJoi Feb 24, 2011 9:50 pm Scris de Gabone

» lag mai mic
gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si  ameninta admini si playeri ca le da ban Icon_minitimeMier Feb 23, 2011 6:55 pm Scris de yCaRe

» Cerere Marire Grad LuckyMan*_-
gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si  ameninta admini si playeri ca le da ban Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 10:38 am Scris de yCaRe

» Cerere admin str
gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si  ameninta admini si playeri ca le da ban Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 1:26 am Scris de NucKy ;x

» Sanctiune admin N1ku
gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si  ameninta admini si playeri ca le da ban Icon_minitimeDum Feb 20, 2011 7:15 am Scris de LuckyMan*_-

» cerere upgrade FERB
gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si  ameninta admini si playeri ca le da ban Icon_minitimeDum Feb 20, 2011 7:11 am Scris de LuckyMan*_-

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Statistici
Avem 49 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: sTr8[;x]

Membrii nostri au postat un numar de 706 mesaje în 152 subiecte
Conectare

Mi-am uitat parola

Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 7, Mar Feb 08, 2011 8:35 am

gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si ameninta admini si playeri ca le da ban

+3
w0k3N
Gabone
Davidboss
7 participanți

In jos

gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si  ameninta admini si playeri ca le da ban Empty gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si ameninta admini si playeri ca le da ban

Mesaj  Davidboss Mier Ian 19, 2011 2:43 am

Nick pe server Very Happy@v!d
Numele adminului pe care il reclam :MaXXo
Data/Ora :15:30
Harta : fy_snow
Martori : AlexaNdra,Ph0eNy[X],Kenzor
Dovada :
[Admin] MaXXo: Task amx_ban 111(1000 min)
[Admin] MaXXo: Task amx_ban 111(100 min)
[Admin] MaXXo: Task amx_ban ({KILLer})({ min)
Alte observatii/comentarii : gabone mi-ai zis sa postez toate banurile si MaXXo a dat azi trei banuri
Davidboss
Davidboss

Mesaje : 4
Data de înscriere : 06/01/2011
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si  ameninta admini si playeri ca le da ban Empty Re: gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si ameninta admini si playeri ca le da ban

Mesaj  Gabone Mier Ian 19, 2011 7:19 am

Mss Davidboss,MaXXo va ramane fara admin .
Gabone
Gabone
Admin

Mesaje : 133
Data de înscriere : 06/01/2011
Localizare : Bucuresti

https://xzone2.forumgratuit.ro

Sus In jos

gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si  ameninta admini si playeri ca le da ban Empty Re: gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si ameninta admini si playeri ca le da ban

Mesaj  w0k3N Dum Ian 30, 2011 8:49 am

Macar daca ar fi respectat 10% ar fi ff bine!
w0k3N
w0k3N

Mesaje : 51
Data de înscriere : 28/01/2011
Varsta : 34
Localizare : Targoviste

Sus In jos

gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si  ameninta admini si playeri ca le da ban Empty Re: gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si ameninta admini si playeri ca le da ban

Mesaj  K1D^ Lun Feb 07, 2011 6:51 am

Nu prea respecta regulile
K1D^
K1D^
Admin

Mesaje : 58
Data de înscriere : 15/01/2011
Varsta : 27
Localizare : Vaslui

Sus In jos

gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si  ameninta admini si playeri ca le da ban Empty Re: gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si ameninta admini si playeri ca le da ban

Mesaj  g0Ld Lun Feb 07, 2011 7:01 am

ban aiurea Arrow
g0Ld
g0Ld
Admin

Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Dambovita ;>

Sus In jos

gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si  ameninta admini si playeri ca le da ban Empty Re: gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si ameninta admini si playeri ca le da ban

Mesaj  Matteo Lun Feb 07, 2011 7:12 am

Da consider k a gresit si merita sanctionat.
Matteo
Matteo

Mesaje : 72
Data de înscriere : 21/01/2011

Sus In jos

gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si  ameninta admini si playeri ca le da ban Empty Re: gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si ameninta admini si playeri ca le da ban

Mesaj  Gabone Lun Feb 07, 2011 10:42 am

Am sa verific fiecare admin in parte si o sa rezolv situatia asta.Fie el OWNER. GOD,sau SEMI-GOD............

Care admin mai da ban aiurea are admin suspendat definitiv!
Gabone
Gabone
Admin

Mesaje : 133
Data de înscriere : 06/01/2011
Localizare : Bucuresti

https://xzone2.forumgratuit.ro

Sus In jos

gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si  ameninta admini si playeri ca le da ban Empty Re: gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si ameninta admini si playeri ca le da ban

Mesaj  g0Ld Lun Feb 07, 2011 11:02 am

corect !
ori sntem admini si respectam reg ori numia sntem Smile) Very Happy
g0Ld
g0Ld
Admin

Mesaje : 175
Data de înscriere : 06/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Dambovita ;>

Sus In jos

gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si  ameninta admini si playeri ca le da ban Empty Re: gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si ameninta admini si playeri ca le da ban

Mesaj  NucKy ;x Lun Feb 07, 2011 12:25 pm

mda...asa e corect
NucKy ;x
NucKy ;x

Mesaje : 27
Data de înscriere : 27/01/2011
Localizare : Slobozia

Sus In jos

gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si  ameninta admini si playeri ca le da ban Empty Re: gabone MaXXo da banuri aiurea de cand la-i facut moderator si ameninta admini si playeri ca le da ban

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum